polityka prywatności polityka prywatności

ochrona prywatności

W odniesieniu do Użytkowników Serwisu „Audyty stron internetowych” dokładam wszelkich starań w celu ochrony prywatności. Stąd:

 • Każda osoba odwiedzająca Serwis dostępny pod domeną audyty-stron-internetowych.pl pozostaje anonimowa.
 • Uzyskanie pełnego i nieodpłatnego dostępu do treści Serwisu nie wymaga uwierzytelnienia.
 • W Serwisie nie ma treści, które są sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym, nawołujących do nienawiści rasowej, wyznaniowej czy etnicznej, nie ma pornografii, treści nagannych moralnie i uważanych powszechnie za nieetyczne.
 • Adres elektroniczny nadawcy korespondencji zostanie użyty w celu udzielenia ewentualnej odpowiedzi, o ile przesłana korespondencja nie zostanie uznana za Sites Positioned Above Me (spam).
 • Wydawca Serwisu nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza adresów mailingowych innym osobom lub instytucjom; chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie Użytkownika, lub na żądanie uprawnionych na podstawie prawa organów państwa, na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.
 • Na stronie głównej Serwisu „Audyty stron internetowych” umieszczono wyszukiwarkę stron internetowych.

  Pole wyszukiwania wyszukiwarki zostało opracowane przez spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Google LLC („Google”).

  Użytkownik przyjmuje do wiadomości i potwierdza, że polityka prywatności spółki (dostępna pod adresem https://www.google.pl/policies/privacy/) będzie stosowana podczas korzystania z Pola Wyszukiwania, a korzystając z tego Pola Wyszukiwania, Użytkownik wyraża zgodę na używanie przez Google LLC jego danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.

 • Rozwój technologii internetowej czy zmiany ustawodawcze w zakresie ochrony danych osobowych mogą wpłynąć na zmiany w polityce ochrony prywatności. O wszelkich zmianach wydawca Serwisu poinformuje Państwa na tej stronie [czyli pod adresem: https://www.audyty-stron-internetowych.pl/privacy-policy.html].

kontakt

Barbara Cholewa
ul. Podhalańska 11/1, 41‐907 Bytom, PL
b.cholewa[at]interia.pl+48 798 494 777
 • Adres e-mail służy do korespondencji dotyczącej usługi audytu stron internetowych.
 • Z chwilą otrzymania wiadomości elektronicznej staje się ona moją – adresata – własnością. Odtąd postępuję zgodnie z obowiązującym prawem i chronię prywatność oraz dane osobowe nadawcy.