referencje: Laboratorium Rynku Pracy referencje: Laboratorium Rynku Pracy

referencje firmyLaboratorium Rynku Pracy – Barbara Kondraciuk

referencje
dokument skanowany

Polecam Barbarę Cholewę jako osobę dokonującą profesjonalnych i kompleksowych audytów dostępności, komunikatywną osobę oraz rzetelnego współpracownika.

Umiejętności fachowe i takie cechy charakteru jak solidność czynią z p. Barbary partnera do rozmów na temat realizacji dużych i małych projektów z zakresu pełnych audytów dostępności i uwzględniających analizę funkcjonalności.

Współpracowałam z p. Barbarą przez okres dwóch miesięcy 2014 roku, jej zakres objął stworzenie raportu z audytu pełnego (dotyczył warszawskiego portalu pracy http://na200procent.pl). Raport uwzględniał analizę funkcjonalności, użyteczności, dostępności, analizę techniczną, przyjazności dla wyszukiwarek internetowych i zgodności ze standardami w3c (HTML, CSS, WCAG 2.0)

Raport opracowany przez p. Barbarę okazał się dla nas merytorycznie wartościowy i pomocny. Audyt został opracowany nieodpłatnie - w ramach ustniej umowy między nami.

Wspólną pracę oceniam bardzo dobrze. Pani Barbara jest osobą otwartą w kontakcie i bardzo solidną. Dzięki naszej współpracy Klienci korzystający z działań mojej firmy mieli szansę dostać lepiej zrealizowaną usługę.

Barbara Kondraciuk, Laboratorium Rynku Pracy;Warszawa: 22 listopada 2017 r.

inne referencje

kontakt

Barbara Cholewa
ul. Podhalańska 11/1, 41‐907 Bytom, PL
b.cholewa[at]interia.pl+48 798 494 777
  • Adres e-mail służy do korespondencji dotyczącej usługi audytu stron internetowych.
  • Z chwilą otrzymania wiadomości elektronicznej staje się ona moją – adresata – własnością. Odtąd postępuję zgodnie z obowiązującym prawem i chronię prywatność oraz dane osobowe nadawcy.