Polityka prywatności Polityka prywatności

Poznaj nagłówki Spis treści

 1. .

Ochrona prywatności

W odniesieniu do Użytkowników serwisu „Audyty stron internetowych” dokładam wszelkich starań w celu ochrony prywatności.

Stąd:

 1. dhosting.pl
  Logotyp firmy dhosting
  Każda osoba odwiedzająca serwis pod domeną audyty-stron-internetowych.pl, hostowany przez , pozostaje anonimowa.
 2. Uzyskanie pełnego i nieodpłatnego dostępu do treści stron serwisu nie wymaga uwierzytelnienia.
 3. Na stronach serwisu brak jest treści, które są sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym, nawołujących do nienawiści ze względu na rasę, wyznanie czy narodowość, nie ma pornografii, treści nagannych moralnie i uważanych powszechnie za nieetyczne.
 4. Adres elektroniczny nadawcy korespondencji zostanie użyty w celu udzielenia ewentualnej odpowiedzi, o ile przesłana korespondencja nie zostanie uznana za Sites Positioned Above Me (spam).
 5. Wydawca serwisu nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza adresów e-mail innym osobom lub instytucjom; chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie Użytkownika, lub na żądanie uprawnionych na podstawie prawa organów państwa, na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.
 6. Na stronie głównej serwisu „Audyty stron internetowych” umieszczono wyszukiwarkę stron internetowych.
 7. Pole wyszukiwania wyszukiwarki zostało opracowane przez spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Google LLC (Google).

  Użytkownik przyjmuje do wiadomości i potwierdza, że polityka prywatności spółki będzie stosowana podczas korzystania z pola wyszukiwania, a korzystając z tego pola, Użytkownik wyraża zgodę na używanie przez Google jego danych osobowych, zgodnie z polityką prywatności.

 8. Rozwój technologii internetowej czy zmiany ustawodawcze w zakresie ochrony danych osobowych mogą wpłynąć na zmiany w polityce ochrony prywatności. O wszelkich zmianach wydawca serwisu poinformuje Państwa pod adresem: polityka-prywatnosci.html.

Dane teleadresowe Dane teleadresowe

Barbara Cholewa
ul. Podhalańska 11/1, 41‐907 Bytom, PL
Wyślij e-mail b.cholewa[at]interia.plZadzwoń+48 798 494 777
 • Adres e-mail służy do korespondencji dotyczącej usługi audytu stron i sklepów internetowych.
 • Z chwilą otrzymania wiadomości elektronicznej staje się ona moją — adresata — własnością. Odtąd postępuję zgodnie z obowiązującym prawem i chronię prywatność oraz dane osobowe nadawcy.

Stronę zaktualizowano